Igrzyska w Bibliotece już za nami!!W sobotę, 16 czerwca w naszej bibliotece odbyła się Noc Bibliotek pod hasłem: Igrzyska w Bibliotece. W igrzyskach uczestniczyły dzieci w wieku 7-10 lat. Dzieci  podzieliły się na 4 grupy: Zabalończycy, Eninkowie, Halulajczycy i Siparajczycy.
Mali olimpijczycy stanęli w szranki w pięciu dyscyplinach: Bieg po grzbietach, Wyścigi konne między regałami, Skok w dal między stronami, Zapasy książkowe i na koniec Rzut dyskiem bibliotecznym.
Dyscypliny były wyczerpujące Puszcza oczkoZawodnicy dawali z siebie wszystko. Na koniec wszyscy byli zwycięzcami. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!Igrzyska w Bibliotece już za nami!!