15 maja (środa) o g. 17.00 Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci w wieku 3-5 lat na warsztaty pt. Wiosna niedźwiadka i innych wierszy gromadka.

Program: Przeczytamy książeczkę pt. Wiosna niedźwiadka i innych wierszy gromadka Urszuli Kozłowskiej o przygodach mieszkańców lasu. Dowiemy się, jakie są rodzaje niedźwiedzi i jakie tereny zamieszkują. Wykonamy „niedźwiadkowe drzewo” z kolorowego papieru. Ponadto zabawy integracyjne.
Warsztaty są bezpłatne.

Uwaga!
• Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisywanie dzieci osobiście w Bibliotece, telefonicznie (22 751 32 23, 22 398 32 24) lub mejlowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
• W przypadku rezygnacji z udziału dziecka w warsztatach prosimy o telefon do Biblioteki.