Czytamy razem (po angielsku) – relacja

Franek, Frania & Felix oraz zwierzęta domowe byli bohaterami pierwszego spotkania w ramach inicjatywy oddolnej “Czytamy razem (po angielsku)”. Opowieść czytały same autorki – Monika Ufel i Dorota Lipińska. Dzieci słuchały, powtarzały nazwy zwierzątek, a potem bardzo chętnie włączyły się w zabawy animacyjne. Pluszaki fruwały do samego sufitu. Po spotkaniu był też czas dla rodziców na pytania i odpowiedzi dotyczące czytania z dzieckiem, wyboru literatury i nauki angielskiego. Uwielbiamy inicjatywy łączące i integrujące rodziny.

Wszystkie książeczki z przygodami Franka, Frani i Felixa są dostępne do wypożyczenia w bibliotece.

Inicjatywa oddolna „Czytamy razem (po angielsku)” realizowana w ramach projektu „Biblioteka możliwości” przez Bibliotekę Publiczną w Łomiankach.